Bourns PM5022-681M-RC
Inductor Power Bobbin Core 680uH 20% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 0.7A 1.2Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
element14
Electro Sonic
_legacy Avnet
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.07%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Bobbin Core 680uH 20% 100KHz Ferrite 0.2A 1.2Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 680uH 20% 100KHz 720mA T/R