Bourns PM2110-681K-RC
Ind High Current Wirewound 680uH 10% 1KHz Iron 2.1A Box
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-0.92%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns PM2110-681K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor High Current Wirewound 680uH 10% 1KHz Iron 3A 142mOhm DCR Box
RoHS Compliant Wirewound Active Radial Wirewound Inductor -25C~85C 1kHz 430mOhm Max 680muH
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.49A 1.6Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 0.28A 2.8Ohm DCR T/R
Murata Power Solutions18R684C
Inductor High Current Wirewound 680uH 10% 1KHz 48Q-Factor 530mA 630mOhm DCR RDL
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
描述
Inductor Power Toroid 680uH 10% 1KHz Iron 2.1A 0.202Ohm DCR Box
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
Power Inductor, 680Uh, 2.1A, 10%; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:680Μh; Rms Current (Irms):2.1A; Dc Resistance Max:0.202Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:13.72Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-681K-RC