Bourns PM2110-3R9M-RC
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 15.1A Box
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns PM2110-3R9M-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginHonduras
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2300HT-3R9V-RC
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.98A 0.076Ohm DCR T/R
Inductor Power Drum Core 3.9uH 20% 1KHz Ferrite 9A 0.006Ohm DCR RDL
API Delevan4922R-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan2256-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
General Purpose Inductor, 3.9uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
FIXED IND 3.9UH 15.1A 4 MOHM SMD
PM2110 Nonstandard 1.201Lx1.000W 30.50mmx25.40mm 3.9muH
15.1A 3.9uH ±20% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS
Power Inductor, 3.9Uh, 15.1A, 20%; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:3.9Μh; Rms Current (Irms):15.1A; Dc Resistance Max:4Mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:14.48Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-3R9M-RC