Bourns PM1812-220J-RC
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.18A 3.2Ohm DCR 1812 T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+6.34%
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 180mA 3.2Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 180mA 3.2Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T220J
Inductor RF Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.14A 3.64Ohm DCR 0806 T/R
RF Choke Bobbin Core 22uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 0.285A 1.2Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 22uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor 110mA 1210 T/R
描述
General Purpose Inductor, 22uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
2.52MHz 13MHz 180mA 50@2.52MHz 22¦ÌH 3.2¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
Smd Inductor, 22 Uh, 180Ma, 5%, 13Mhz; Inductance:22Μh; Dc Resistance Max:3.2Ohm; Self Resonant Frequency:13Mhz; Dc Current Rating:180Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Pm1812 Series; Core Material:Ferrite Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-220J-RC