Bourns PM1812-1R0J-RC
Ind Chip Mld 1Uh 5% 7.96Mhz 50Q-Fctr Ferrite 450Ma 1812 Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
Newark
element14
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.65%
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 450mA 500mOhm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.45A 0.5Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T1R0J
Inductor RF Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.385A 0.494Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 700mOhm DCR 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
描述
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded 1uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 450mA 1812 T/R
7.96MHz 100MHz 450mA 50@7.96MHz 1¦ÌH 500m¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
WIREWOUND INDUCTOR, 1UH, 4.5A, 1812;
FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
IND MOLDED BOBBIN CORE 1UH 5% 7.96MHZ 1812 SMD
PM1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 1muH
INDUCTOR,CHIP, 1.0UH, +/-5%, 0.50 OHM RDC MAX
450mA 1nH ±5% 1812 Power Inductors ROHS