Bourns PM12639S-1R2M-RC
Ind Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz Iron 21A T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Factory Futures
Electro Sonic
Verical
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2019-09-10
LTD Date2020-02-10
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz Iron 27A 0.0033Ohm DCR T/R
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 1.2 µH Shielded Inductor 21.6 A 3.41mOhm Max Nonstandard
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3028
Wurth Elektronik74438336012
Fixed Inductors WE-MAPI SMD 3020 1.2uH 3.9A 36mOhm
描述
General Purpose Inductor, 0.0000012uH, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5050
FIXED IND 1.2UH 21A 4.5 MOHM SMD
1.2 UH 20% 21A