Bourns PM1008-39NM-RC
General Purpose Inductor, 0.039uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Electro Sonic
Newark
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
600mA 39nH ±20% 1008 Power Inductors ROHS
INDUCTOR CHIP SMD
Chip Inductor, 39Nh, 600Ma, 20%, 1.5Ghz, Full Reel; Inductance:39Nh; Dc Resistance Max:100Mohm; Self Resonant Frequency:1.5Ghz; Dc Current Rating:600Ma; Inductor Case/Package:1008 [2516 Metric]; Product Range:Pm1008 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1008-39NM-RC