Bourns PM0805-R12K-RC
Inductor RF Wirewound 0.12uH 10% 150MHz 50Q-Factor Alumina 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns PM0805-R12K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008