Bourns PM0603-15NJ-RC
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 700mA 0603 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
_legacy Avnet
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.56A 0.17Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 0.6A 0.17Ohm DCR 0805 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Alumina-Core, SMD, 0603
Ind1.65X1.05X1Mm,15Uh5%0.7A,non-Shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM0603-15NJ-RC
700mA 15nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS