Bourns PEC12R-4017F-N0024
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.79%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2013-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Incremental Encoder 24 PPR 2 Bit Quadrature 5VDC at 10 mA IP40 PCB Mount 60RPM
描述
Incremental encoder, 5 V, impulses 24, PEC12R-4017F-N0024
Rotary Position Encoder, Single, 2 Channels
Encoder /Tray Packaging |Bourns, Inc. PEC12R-4017F-N0024
PEC12R 12MM INCREMENTAL ENCODER 24 PULSE
12 mm Incremental Encoder 3-Pin