Bourns PDB182-K420P-104B
Panel Control - 17Mm-St-Carbon /Tray Packaging |Bourns, Inc. PDB182-K420P-104B
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.37%
相关零件
Potentiometer, Carbon, 0.2W, 100000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Top Adjustment ROHS3Compliant Carbon Logarithmic Rheostat ±20% 300° 50mW 50V
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP160KN-0EB10B100K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.2W, 100000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TE Connectivity1624191-8
Res Carbon Film POT 100K Ohm 20% 1/5W 1(Mech)Turn Pin Panel Mount/Through Hole
TT ElectronicsP160KN2-0EC15B100K
P160 Series 0.2 W 100 kO Side Adjust Long PC Pins Conductive Plastic Potentiometer
描述
±20% 125mW 100kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
POT 100K OHM 1/8W CARBON LINEAR