Bourns PDB182-E218K-503B
Panel Control - 17Mm-St-Carbon /Tray Packaging |Bourns, Inc. PDB182-E218K-503B
价格与库存
数据表和文档
相关零件
Potentiometer, Carbon, 0.2W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
PDA24 24 mm Long Life Potentiometer 50K Ohm 15% 0.5 W 1(Elec)/1(Mech)Turn Panel Mount Tray
TT ElectronicsP231-FA25BR50K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.5W, 50000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP170N-QC12BR50K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.1W, 50000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
描述
Res Carbon Film POT 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (32.5 X 17 X 22mm) Solder Lug Panel Mount Automotive
POT 50K OHM 1/8W CARBON LINEAR