Bourns PDB181-K220K-502B
Panel Control - 17Mm-St-Carbon /Tray Packaging |Bourns, Inc. PDB181-K220K-502B
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.01%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LH 5 K
Trimmer Potentiometers 5Kohms 10mm Rnd Top adj
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 5 K
5 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
LINEAR POTENTIOMETER W/ 6 MM DIA. SHAFT,5KOHM,+/-20%,0.05W, THRU HOLE
Res Carbon Film POT 5K Ohm 20% 1/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm Pin Bracket Mount/Through Hole
描述
±20% 200mW 5kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Potentiometer, Carbon, 0.2W, 5000ohm, 200V, 20% +/-Tol
Res Carbon Film POT 5K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (29.5 X 17 X 21mm) Pin Panel Mount/Through Hole Automotive
5K¦¸ ¡À20% 200mW 17mm*17mm*21mm