Bourns MOV-20D471KTR
Varistor, Metal Oxide, 470V, 20Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-20D471KTR
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.15%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
845V 1W 220J 936pF@1kHz 415V 320V 459V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
LittelfuseV300LA40AP
LA Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 6500 A 800 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV300LT40AP
METAL-OXIDE VARISTOR Varistor, 405V, 165J, Through Hole Mount
LittelfuseV300LC40AP
Radial Varistor 20Mm Rohs/Lead Free/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V300LC40AP
Varistor Metal Oxide 20Mm 430V 100A 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-20D431K.
PanasonicERZV14D471
V Series 385 VDC 300 V RMS 470 V 6 kA Through Hole Transient/Surge Absorber
描述
775V 1W 220J 1020pF@1kHz 385V 300V 423V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
MOV-20D SERIES METAL OXIDE VARISTOR 1020PF 100A, CLAMPING 775V, VARISTOR 470V
Var MOV 300VAC/385VDC 6500A 470V Thru-Hole Radial T/R
Metal oxide varistor, radial, VV 470 V, 6500 A, 385 V (DC), 300 V (AC), ±10 %, 220 J, MOV-20D471KTR
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, MOV-20DxxxK, 775 V, Disc, Radial Leaded, 23 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
470V 6.5KA 1 423V 517V 385V 300V 220J 1.02nF@1kHz
775V 385V 300V 470V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 220J, Through Hole Mount
VARISTOR, METAL OXIDE, 470V, 20MM, 10%; Voltage Rating VAC: 300V; Voltage Rating V DC: 385V; Product Range: MOV-20DxxxK Series; Clamping Voltage Vc Max: 775V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor