Bourns MOV-14D681KTR
Varistor, Metal Oxide, 680V, 14Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-14D681KTR
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
HQonline
Farnell
element14 APAC
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.80%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns MOV-14D681KTR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERZ-E10A681
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 680V
1240V 0.6W 324pF@1kHz 143J 615V 460V 675V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D781KTR
PanasonicERZE10A621
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A621 Varistor
1355V 0.6W 157J 300pF@1kHz 670V 510V 738V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
LittelfuseV510LS40AP
METAL-OXIDE VARISTOR Varistor, 675V, 110J, Through Hole Mount
描述
1120V 0.6W 360pF@1kHz 130J 560V 420V 612V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 420VAC/560VDC 4500A 680V Thru-Hole Radial T/R
680 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
680V 4.5KA 1 612V 748V 560V 420V 130J 290pF@1kHz 22mm
TVS Varistor, 420 VAC, 560 VDC, MOV-14DxxxK, 1.12 kV, Disc, Radial Leaded, 16.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
1.12kV 560V 420V 680V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 130J, Through Hole Mount
VARISTOR, METAL OXIDE, 680V, 14MM, 10%; Voltage Rating VAC: 420V; Voltage Rating V DC: 670V; Product Range: MOV-14DxxxK Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.12kV; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varist