Bourns GMOV-20D301K
GDT-MOV Hybrid Protection Component 10kA 385VDC/300VAC 2-Pin Radial Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.98%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns GMOV-20D301K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2019-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Avnet Japan
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, GMOV, 800 V, Disc, Radial Leaded, 23 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Bulk Pack 20Mm Od Gmov /Box |Bourns, Inc. GMOV-20D301K
56V~415V 10KA 1 385V 300V 350J 4pF@1MHz 23mm*9mm
Varistor, 350J, Through Hole Mount
VARISTOR, MOV, 800V, DISC 20MM; Voltage Rating VAC: 300V; Voltage Rating V DC: 385V; Product Range: GMOV Series; Clamping Voltage Vc Max: 800V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Su