Bourns DR331-225BE
Common Mode Choke, 2.2Mh, 0.3A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. DR331-225BE
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.83%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 2200uH 20% 100KHz 0.1A 8.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2200uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.1A 8.5Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH/88uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A/1.84A T/R
Common Mode Chokes Dual 2.2kOhm 100MHz 0.2A 1.2Ohm DCR SMD T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 2200uH 20% 10KHz Ferrite 0.1A 30.1Ohm DCR 2220 T/R
General Purpose Inductor, 2000uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
描述
Choke, Common Mode, 2.2 mH, 300 mA, 7.3mm x 5.4mm x 4.7mm
Common Mode Chokes Dual 2.2mH 100kHz 0.3A 0.7Ohm DCR SMD Automotive T/R
DATA LINE CHOKES, 2.2MH, 300MA, 25%; Ind; DATA LINE CHOKES, 2.2MH, 300MA, 25%; Inductance:2.2mH; Product Range:DR331 Series; Impedance:-; Rated Current:300mA; Common Mode Filter Case:7.3mm x 5.4mm x 4.7mm; Automotive Qualification Standard:-; Core Material:Ferrite