Bourns CR2010-JW-431ELF
Res Thick Film 2010 430 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2003-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ431U
ERJ Series 2010 430 Ohm 0.75 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 2010 Case 470 Ohms 5% Tolerance 200 PPM
Res Thick Film 2010 430 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 2010 Case 430 Ohms 5% Tolerance 200 PPM
PanasonicERJ-12ZYJ471U
Res Thick Film 2010 470 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZYJ391U
Res Thick Film 2010 390 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 430ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CR2010 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.5W 1/2W 430Ohm ±200ppm/C
Res 2010 430R 5% 500Mw Tc200 /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CR2010-JW-431ELF
430¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm