Bourns CR2010-JW-392ELF
Res Thick Film 2010 3.9K Ohm 5% 1/2W 200ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
数据表和文档
Datasheet9 页4 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+45.45%
Introduction Date2003-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ392U
Res Thick Film 2010 3.9K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 3.9K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 3900ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZYJ362U
Res Thick Film 2010 3.6K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3900ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res 2010 3K9 5% 500Mw Tc200 /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CR2010-JW-392ELF
3.9K¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm