Bourns CR2010-JW-301ELF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2003-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2010 300 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ301U
ERJ Series 2010 300 Ohm ±5% 0.75 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 300ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 300 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 270 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
描述
RES SMD 300 OHM 5% 1/2W 2010
Res 2010 300R 5% 500Mw Tc200 /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CR2010-JW-301ELF
300¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm
2010 5% 300R 1/2W