Bourns CR0805AFX-1402EAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 14000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RESA-AS 0805 14K 1% 125MW TC100