Bourns CR0603AFX-3322EAS
Res Thick Film 0603 33.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.17%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 33200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RESA-AS 0603 33K2 1% 100MW TC100