Bourns CR0402AFX-6811GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 6810ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RESA-AS 0402 6K81 1% 63MW TC100