Bourns CR0402AFX-5622GAS
Res Thick Film 0402 56.2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 56200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RESA-AS 0402 56K2 1% 63MW TC100