Bourns CR0402AFX-3303GAS
63mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 330kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 330000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resa-As 0402 330K 1% 63Mw Tc100 /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. CR0402AFX-3303GAS
RES SMD 330K OHM 1% 0402