Bourns CR0402AFX-1301GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 1300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RESA-AS 0402 1K3 1% 63MW TC100