Bourns CMH322522-3R3KL
Ind Chip Shielded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 260mA 1210 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-2.20%
相关零件
Inductor RF Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLK16083R3K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 3.3uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.3Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 3.3uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.015A 1.55Ohm DCR 0603 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 3.3uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 30mA 0603
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
7.96MHz 55MHz 260mA 30@7.96MHz 3.3¦ÌH 1.2¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
CMH322522 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 3.3muH
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD
Ind3.2X2.5X2.2Mm,3.3Uh10%0.26A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CMH322522-3R3KL
260mA 3.3uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS