Bourns CMH322522-330KL
Ind Chip Shielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 1210 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-10-30
相关零件
Inductor Chip Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.07A 5.6Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 0.07A 5.6Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz Ferrite 85mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 85mA 1.68Ohm DCR 1008 Blister T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 5.46Ohm DCR 1008 Blister T/R
TAIYO YUDENLB2016T330K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 33uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.085A 2.21Ohm DCR 0806 T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
2.52MHz 16MHz 70mA 30@2.52MHz 33¦ÌH 5.6¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
FIXED IND 33UH 70MA 5.6 OHM SMD
CMH322522 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 33muH
Ind3.2X2.5X2.2Mm,33Uh10%0.07A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CMH322522-330KL