Bourns CMF-RL50A-10-0
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 230VAC 3A 0.1s Radial 7.5 X 5.6mm Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.88%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2007-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 220VAC 3A 0.15s Radial 7.5 X 5.6mm Bulk
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 220VAC 3A 0.1s Radial 7.5 X 5.6mm Bulk
Radial 2 THROUGH HOLE MOUNT PTC THERMISTOR (Type) PTC Resettable Fuse 63V 50mA 4mm 25%
PTC RESETTABLE 50MA 63V RAD
BournsMF-R005-0
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 60V 40A 0.22W 5s 7.3Ohm Radial 8 X 3.1mm Bulk Automotive AEC-Q200
LittelfuseRF2577-000
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 60VDC 40A 0.22W 5s 7.3Ohm Radial 8 X 3mm Bag
描述
Radial Resettable Fuse, PPTC, CMF-RL, 230 VAC, 50 mA, 100 mA, 100 ms, Round
PTC Resettable Fuse, 50ohm, Through Hole Mount
PTC RESET FUSE 220V 50MA RADIAL
Ceramic Ptc /Tray Packaging |Bourns, Inc. CMF-RL50A-10-0
Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
100ms 100mA 50¦¸ 220V 3A 50mA 50¦¸ 7.5mm*5.6mm*13mm