Bourns CMF-RL35A-10-0
PTC Resettable Fuse 0.075A(hold) 0.15A(trip) 220VAC 3A 0.15s Radial 7.5 X 5.6mm Bulk
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页3 年前
Datasheet2 页11 年前
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
相关零件
PTC Resettable Fuse 0.08A(hold) 0.22A(trip) 230VAC 3A 0.15s Radial 9.8 X 5mm Bulk
PTC Resettable Fuse 0.075A(hold) 0.15A(trip) 220VAC 3A 0.15s Radial 9.8 X 5mm Tray
PTC Resettable Fuse 0.065A(hold) 0.15A(trip) 220VAC 3A 0.15s Radial 9.8 X 5mm Bag
TE ConnectivityTRF250-080U-2
PTC Resettable Fuse 0.08A(hold) 0.16A(trip) 60VDC 3A 0.6W 4s 14Ohm Radial 4.8 X 3.8mm T/R
Littelfuse250R080ZR
PTC Resettable Fuse 0.08A(hold) 0.16A(trip) 60VDC 3A 1W 3s 14Ohm Radial 5.8 X 4.6mm Ammo
Littelfuse250R080U
PTC Resettable Fuse 0.08A(hold) 0.16A(trip) 60VDC 3A 1W 3s 14Ohm Radial 5.8 X 4.6mm Bulk
描述
PTC fuse, self-resetting, radial, 230 V (AC), 3 A, 220 mA (trip), 80 mA (hold), CMF-RL35A-10-0
Radial Resettable Fuse, PPTC, CMF-RL, 230 VAC, 80 mA, 220 mA, 150 ms, Round
PTC Resettable Fuse, 35ohm, Through Hole Mount
Ceramic Ptc /Tray Packaging |Bourns, Inc. CMF-RL35A-10-0
220V 75mA 3A 150mA Plugin Resettable Fuses ROHS
PTC RESET FUSE 220V 75MA RADIAL