Bourns CM453232-1R5JL
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.28%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 410mA 600mOhm DCR 1812 T/R
Ind Chip Molded Bobbin Core 1.5uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 410mA 1812 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 370mA 850mOhm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
描述
7.96MHz 70MHz 410mA 50@7.96MHz 1.5¦ÌH 600m¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
CM45 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 1.5muH
FIXED IND 1.5UH 410MA 600MOHM SM
Bourns Part Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-1R5JL
410mA 1.5uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS