Bourns CM322522-6R8JL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.18A 1.8Ohm DCR 1210 T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.03%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CM322522-6R8JL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 180mA 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 180mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 180mA 1.8Ohm DCR 1210 Automotive T/R
TAIYO YUDENLBM2016T6R8J
Inductor RF Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 0.24A 1.261Ohm DCR 0806 T/R
RF Choke Bobbin Core 6.8uH 5% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.47A 0.45Ohm DCR AXL Bag
Inductor RF Wirewound 6.8uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ferrite 0.36A 3Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
7.96MHz 45MHz 150mA 30@7.96MHz 6.8¦ÌH 1.8¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
Magnetics - Chip Inductor /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-6R8JL
FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 6.8muH