Bourns CM322522-270KL
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
Electro Sonic
Newark
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+99.10%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENLHLHL08TB270K
Inductor Power Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 1.5A 0.091Ohm DCR RDL Ammo
Inductor Power Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.8A 0.11Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 330mA 1.2Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
TAIYO YUDENLHL10TB270K
Ind Power 27uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 2A RDL Ammo Pack
描述
Inductor General Purpose Chip Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.08A 5Ohm DCR 1210 T/R
2.52MHz 22MHz 90mA 30@2.52MHz 27¦ÌH 5¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 27muH
MAGNETICS - CHIP INDUCTORTAPE & REEL - 7 REEL
Inductor, 27Uh, 90Ma, 10%, 22Mhz; Inductance:27Μh; Dc Resistance Max:5Ohm; Self Resonant Frequency:22Mhz; Dc Current Rating:90Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cm322522 Series; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-270KL