Bourns CM322522-1R8KL
General Purpose Inductor, 1.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor RF Molded Wirewound 1.8uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 0.35A 0.9Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Chip Wirewound 1.8uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.39A 0.65Ohm DCR 1812 T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 1.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
TAIYO YUDENLK16081R8K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.8uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.95Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.8uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 50mA 0603
描述
7.96MHz 85MHz 200mA 30@7.96MHz 1.8¦ÌH 820m¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.2mm
Magnetics - Chip Inductor |Bourns, Inc. CM322522-1R8KL
FIXED IND 1.8UH 200MA 820MOHM SM
200mA 1.8uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 1.8muH