Bourns CM322522-1R2KL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 215mA 750mOhm DCR 1210 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.11%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 1.2uH 10% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 180mA 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 1.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor 430mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLK16081R2K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 50mA 0603
Ind Chip Shielded Multi-Layer 1.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 25mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
描述
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
7.96MHz 100MHz 215mA 30@7.96MHz 1.2¦ÌH 750m¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.2mm
Chip Inductor, 1.2Uh, 215Ma, 10%, 100Mhz; Inductance:1.2Μh; Dc Resistance Max:0.75Ohm; Self Resonant Frequency:100Mhz; Dc Current Rating:215Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cm322522 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-1R2KL