Bourns CM322522-151KL
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-52.69%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor RF Molded Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor 0.065A 15Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 100mA 7.93Ohm DCR 1210 Blister T/R