Bourns CM322522-121KL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 120uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.07A 11Ohm DCR 1210 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+41.83%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Ind Chip Molded Wirewound 120uH 10% 796KHz 40Q-Factor 110mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLHL08TB121K
Ind Power 120uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 700mA RDL Ammo Pack
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor Power Wirewound 120uH 10% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 1.05A 0.32Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 0.47A 0.9Ohm DCR AXL T/R
描述
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
796KHz 10MHz 55mA 20@796kHz 120¦ÌH 11¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 120UH 55MA 11 OHM SMD
55mA 120uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 120muH
MAGNETICS - CHIP INDUCTORTAPE & REEL - 7 REEL
Chip Inductor, 120Uh 55Ma 10% 10Mhz; Inductance:120Μh; Dc Resistance Max:11Ohm; Self Resonant Frequency:10Mhz; Dc Current Rating:55Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cm322522 Series; Core Material:Ferrite Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-121KL