Bourns CM322522-120KL
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.67%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 12uH 10% 2MHz 30Q-Factor Ferrite 10mA 1.8Ohm DCR 0603 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.225A 2Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLK1608120K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 12uH 10% 2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.01A 1.8Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 2.5A 0.055Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
描述
2.52MHz 33MHz 125mA 30@2.52MHz 12¦ÌH 2.5¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 12UH 125MA 2.5 OHM SMD
125mA 12uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 12muH
MAGNETICS - CHIP INDUCTORTAPE & REEL - 7 REEL
Chip Inductor, 12Uh 125Ma 10% 33Mhz; Inductance:12Μh; Dc Resistance Max:2.5Ohm; Self Resonant Frequency:33Mhz; Dc Current Rating:125Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cm322522 Series; Core Material:Ferrite Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-120KL