Bourns CI100505-47NJ
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.1A 1Ohm DCR 0402 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%