Bourns CGA0603MLC-24E
ESD Protection Device, 30 V, 0603 [1608 Metric], 2 Pins, 24 V, 0.2 pF, ChipGuard MLC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Burklin Elektronik
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.38%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CGA0603MLC-24E 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS Varistor, 24 V, ChipGuard MLU Series, 25 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
ESD Protection Device, 25 V, 0402 [1005 Metric], 2 Pins, 24 V, 0.05 pF, ChipGuard MLU
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 30Vc Automotive 2-Pin Case 0402(1006Metric) T/R
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 200A 0.5J 38V Clamp 1206 Metal Oxide Varistor
Varistor, SMD 1210, VV 22 V, 400 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 1.5 J
描述
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 30Vc Automotive 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
ESD SUPPRESSOR, 0603, 24V, 0.5PF; Clamping Voltage Vc Max: 30V; Diode Case Style: 0603; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: 24V; Power Dissipation Pd: -; Product Range: CGA06 Series; Automotive Qualification Standard: AEC-Q1