Bourns CG0402MLA-18KG
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 45 V, 0402 [1005 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.47%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2003-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
22V 20A 1 242V 18V 14V 50mJ 85pF@1MHz 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm
45V 0.05J 85pF@1MHz 18V 14V 23V~33V 20A 0402 Varistors ROHS
Var MOV 14VAC/18VDC 20A 24.2V 0402 SMD Paper T/R
BRNS CHIP GUARD;30000-MOQ / REGISTERABLE
Varistor, 0.05J, Surface Mount
Metal Oxide Varistor, 18V, 45V 0402, Full Reel; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating Vdc:18V; Product Range:Mla Series; Clamping Voltage Vc Max:45V; Varistor Case Style:0402 [1005 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:20A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CG0402MLA-18KG