Bourns CAY17-510JALF
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CAY17-510JALF 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2006-04-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-05-31
LTD Date2023-08-31
相关零件
Res Thick Film Array 56 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC158TJR-0756RL
Network Chip Resistor Thick Film 56Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Yageo GroupYC158TJR-0747RL
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 47ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-38V510JV
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 51ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
Resistor, Array, 51 Ohm, ± 5%, 250 mW, 8 Resistors, Bussed, 1206 [3216 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 51ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Resarray Bussed 8X 51R 5% 63Mw Convex Rohs Compliant: Yes |Bourns CAY17-510JALF
Resistor Networks & Arrays 51ohm 5% 10pin Dual Ground 5/10
SMD,CONVEX,COMMON TERM 5-10, BUSSED,2MMX1MM,51,5%,T/R,HA<AZ
RESARRAY BUSSED 8X 51R 5% 63MW CONVEXTAPE & REEL - 7 REEL