Bourns 9250A-331-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 330nH 10% 25MHz 46Q-Factor Ferrite 780mA AXL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Factory Futures
Electro Sonic
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 9250A-331-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1641-331K
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
API Delevan1641R-331K
INDUCTOR, RF, IND 0.33UH, TOL +/-10%,CUR 800MA, AXIAL, DCR 0.13 OHMS, SRF 250MHZ
API DelevanS1812R-331K
Inductor RF Shielded Wirewound 330nH 10% 25MHz 40Q-Factor Iron 952mA 220mOhm DCR 1812 T/R
Ind Choke Molded 330nH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 780mA AXL Bag
RF Choke Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 0.78A 0.2Ohm DCR AXL Bag
Bourns - J.W. Miller9230-08
描述
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 330NH 780MA 130MOHM TH
Ind4.11X10.41Mm,0.33Uh10%0.78A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 9250A-331-RC