Bourns 6000-220K-TR-RC
RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR RDL
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页9 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.36%
相关零件
Ind RF Choke Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2A RDL Bag
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.9A 0.09Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR RDL Bag