Bourns 5900-681-RC
High Current RF Choke Bobbin Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 0.9A 0.515Ohm DCR AXL
数据表和文档
Upverter
Datasheet3 页7 年前
IHS
Newark
DigiKey
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.95%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 5900-681-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
相关零件
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 1KHz Ferrite 1.05A 0.548Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 10KHz Ferrite 1.1A 0.74Ohm DCR RDL
Wurth Elektronik7447231681
WE-TI Radial Leaded Wire Wound Inductor
Wurth Elektronik7447480681
Power Choke Unshielded Wirewound 680uH 10% 100KHz Ferrite 0.9A 0.79Ohm DCR RDL Tray