Bourns 5800-681-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 250mA AXL
数据表和文档
Newark
DigiKey
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.43%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 5800-681-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 0.28A 2.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.28A 2.25Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341