Bourns 5800-560-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 56uH 10% 1KHz Ferrite 804mA AXL
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.72%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 5800-560-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 0.19Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Ind RF Choke 58uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A RDL Bag