Bourns 4612X-102-103LF
12-SIP Array/network Resistor 4600X 1.198LX0.098W 30.43MMX2.49MM 1.5W 10 Kohm ±100PPM/C
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-83.39%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.88W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 7-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film NET 10K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061103P
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081103
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.32W, 10000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
CTS Components77081103P
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 12-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 10000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Isolated Resistor Network, 6, 10Kohm, 2%, Sip; Resistance:10Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:6Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating:1.5W Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4612X-102-103LF