Bourns 4610X-102-330LF
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.25W ±250ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页6 年前
Electro Sonic
Jameco
Mouser
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.09%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Resistor Thick Film Net 33 Ohm 1 Ohm 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 33Ohm ±250ppm/C ±1Ohm
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 33Ohm ±250ppm/C
描述
Avnet Japan
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 33ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
5 33Ω 300mW ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, 33 OHMS, 1.25 W, 2 %, 100 V (MAX.)
RES NET ISOLATED 33 OHM 10-SIP
33¦¸ ¡À250ppm/¡æ 300mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
Resistor Network, 33R; Resistance:33Ohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:5Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:10Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:300Mw; Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4610X-102-330LF