Bourns 4610X-102-223LF
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页16 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
-2.97%
相关零件
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 22kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film Net 20k Ohm 2% 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
CTS Components77061223P
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083223P
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061203
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 0.96W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
Avnet Japan
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 22kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
5 ±2% 22kΩ 300mW ±100ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR, THKFILM, CONF SIP, REST 22 KILOHMS, 2%,100V,1.25W@70DEGC, ISOLATED
RES N/W, ISOLATED, 22K, 0.3W, SIP; Resistance: 22kohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 5Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 10Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating p